Miejsce na Twoja reklame :) admin@polonialeicester.pl

25.00 Pound £ Olivia Dance Studio-Pierwszy Taniec Redditch

Data publikacji: Maj 21, 2016
 • Miejsce: Redditch, Redditch, United Kingdom

Mówi się, że dzień ślubu to najważniejszy dzień w życiu. Dlatego też Para Młoda stara się zrobić wszystko, by rzeczywiście był to moment wyjątkowy, który zostanie w pamięci na zawsze.
Niezwykle ważnym elementem tego dnia jest pierwszy taniec Młodej Pary. To on przecież otwiera wesele i tworzy atmosferę do dalszej zabawy. Jak sprawić, żeby był on niezapomniany nie tylko dla nowożeńców, ale też dla przybyłych gości? Coraz częściej Państwo Młodzi starają się wzbogacić i urozmaicić swój pierwszy taniec. Połączenie rozmarzonego, lirycznego nastroju np. walca z energiczną, zabawną muzyką i elementami gry aktorskiej sprawia, że zamienia się on w prawdziwe taneczne show.
Na zajęciach, oprócz ciężkiej pracy gwarantuję dobrą zabawę i niezapomniane chwile. Z pewnością dostosuję się do Waszych potrzeb i spełnię oczekiwania najbardziej wymagającej pary. Pozwólcie mi stać się częścią wielkiego wydarzenia, jakie Was czeka. Zapiszcie się już teraz.
Zajęcia odbywają się w formie lekcji indywidualnych, w terminach dopasowanych specjalnie do Państwa kalendarza. Oczywiście lekcje odbywają się również w weekendy. Cena zajęć ustalana jest indywidualnie w zależności od skomplikowania choreografii i aranżacji. Zajęcia można zaplanować również uwzględniając naukę tańca użytkowego, dzięki któremu pewniej będziecie się czuli podczas każdej imprezy tanecznej.
Zapraszam serdecznie


Numer telefonu: 07975741415

Skontaktuj się ze ogłoszeniodawcą Podziel się

Ważna informacja

 • Wystrzegaj się oszustw działając lokalnie lub korzystając z usług PayPal
 • Nigdy nie płać przy pomocy Western Union, Moneygram lub innych anonimowych serwisów płatności
 • Nie dokonuj transakcji międzynarodowych. Nie akceptuj czeków zagranicznych
 • Ta strona nie angażuje się w żadne transakcje i nie pośredniczy w płatnościach, dostawach, transakcjach gwarancyjnych, świadczeniu usług depozytowych, nie oferuje "ochrony kupującego", ani daje "certyfikatu sprzedającym"

Komentarze

  Skomentuj (spam oraz obraźliwe wiadomości zostaną usunięte)

  Ogloszeniak.com.pl - darmowe ogloszenia z linkiem 4Warszawa.pl - darmowe ogloszenia Warszawa Centrum powypadkoweLodziak.pl - Ogłoszenia w Łodzi Lodziak

   

   

   ----------------------------------

  Zareklamuj sie tutaj ! admin@polonialeicester.pl